مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ در جهت رشد اقتصادی نوین

مکتب تجارت و راستی یکی از نسل های جدید تعلیم و تربیت در عرصه تجارت و کسب و کار است که توسط شرکت آراد برندینگ به عنوان یک رهنمود برای ارتقاء مسیر تجارت راه اندازی شده است.

هدف اصلی این مکتب، آموزش و تربیت نسلی از تاجران و کارآفرینانی است که با اعتقاد به ارزش های اخلاقی و انسانی به عنوان پیشروهای اصلی در عرصه تجارت به رشد و ارتقای تجاری خود دست یابند.

 

معرفی مکتب تجارت و راستی

اهمیت مکتب تجارت و راستی از معنای آن برمی آید و این مکتب فراتر از مفاهیم رایج در حوزه تجارت می رود و این اصطلاح قدیمی ولی پر اهمیت، به ترکیبی از دانش تجارتی و اخلاقیات کاری اشاره دارد که به تدریج در دنیای اقتصاد و تجارت مورد توجه قرار گرفته است.

از جمله تمرینات ارائه شده در مکتب تجارت و راستی:

  • تمرین مذاکره صادراتی در تجارت با آفریقا
  • چالش حمل و نقل در مذاکرات صادراتی
  • مقایسه قیمت و کیفیت توسط مشتریان صادراتی
  • نحوه اعلام قیمت در بازارهای مختلف
  • مفهوم گروپاژ در صادرات کالا
  • کاربرد PI در صادرات
  • و…

تاجران آرادی با بهره گیری از آموزش های مکتب تجارت و راستی، به قدرت رهبری قوی و پیاده سازی قوانین تجاری دست خواهند یافت و روابط تجاری خود را بر مبنای ارزش های انسانی بنا خواهند نمود.

 

 

کسب اطلاعات مفید در مکتب تجارت و راستی

مکتب تجارت و راستی به داشتن تفکری روشن، استراتژی نهادینه و پایبندی به اهداف اخلاقی و جلب رضایت مشتریان تاکید دارد و تلاش برای پیشبرد این اهداف باعث ایجاد اثرات مثبت در تجارت و پیشرفت موفقیت کسب و کار تاجران می گردد.

در مجموع مکتب تجارت و راستی شرکت آراد برندینگ یک پلتفرم آموزشی خلاق که با اهداف تعالی و توسعه اخلاقی، روند آموزش خود را به سوی پیشرفت، شکوفایی بنا نهاده تا تاجران با کسب اطلاعات مفید در عرصه تجارت موفق عمل کنند.

تاجران و کارآفرینانی که از این مکتب به درستی استفاده می کنند، باعث بالندگی تجارت و توسعه روابط اقتصادی موثر با مشتریان، تامین کنندگان و همکاران خود می شوند و همچنین مکتب تجارت و راستی با تأکید بر نظم، به تشویق جهت داشتن کنترل دقیق در تمامی مراحل تجارت و کسب و کار می پردازد.

 

 

تمرینات مکتب تجارت و راستی جهت دستیابی به رویکرد نوین تجاری

این مکتب بر اهمیت دقت، استعداد و علاقه و همچنین بهره وری بالا در انجام کارهای تجاری تأکید دارد به طوری که هر فعالیت، هر تصمیم و هر عمل تجاری با اصول اخلاقی و قوانین همراه باشد به موفقیت می انجامد.

این مکتب با تأکید بر اصول اساسی تجارت، فرصت های جدیدی برای پیشرفت و رونق تجارت و کسب و کار به وجود می آورد و به توانایی های فردی و گروهی در جهت ارتقای رشد اقتصادی نوین تاکید دارد.

در نهایت مکتب تجارت و راستی بر کسب دانش تاجران تأثیر زیادی داشته و می تواند به عنوان یک رویکرد باورنکردنی و کارآمد در فضای تجارت و کسب و کار به خوبی در ارتقاء توانایی های کارآفرینانه و تجاری موثر باشد.

instagram (1)
whatsapp (1)
telegram (1)
linkedin (1)
facebook (1)
ایتا-removebg-preview
روبیکا-removebg-preview
بله-Photoroom.png-Photoroom

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *